Bine ai venit pe DesignART !
-Forumul DesignART ofera servicii gratuite in domeniile Graphic Design si Coding !
-Pentru a beneficia de aceste servicii trebuie doar sa va INREGISTRATI si/sau sa va CONECTATI
-Innainte de a incepe sa postati,va sfatuim sa cititi REGULAMENTUL forumului !


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ai venit pe DesignART !
-Forumul DesignART ofera servicii gratuite in domeniile Graphic Design si Coding !
-Pentru a beneficia de aceste servicii trebuie doar sa va INREGISTRATI si/sau sa va CONECTATI
-Innainte de a incepe sa postati,va sfatuim sa cititi REGULAMENTUL forumului !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sugestie pentru aparenţele profilului.

2 participanți

In jos

Sugestie pentru aparenţele profilului. Empty Sugestie pentru aparenţele profilului.

Mesaj Scris de TinQ Mar Apr 26, 2011 7:39 am

Bine . Nu-mi place să mă bag între administrarea unui forum ce nu-i al meu , dar am observat ceva neplăcut când m-am înregistrat pe forum .
La completarea profilului cu câmpurile obligatorii , când te înregistrezi , există acea alegere pentru bara Warn .
După mine , un membru când se înregistrează nu ar trebuii să aibă dreptul ( acordul ) de aşi alege singur orice bară din cele 4 , 5 câte sunt .
Poate mai sunt şi începători şi nu ştie sigur la ce face referinţă acea imagine .
~ ~
Mai simplu ar fi să se aleagă bara cu 100 % ca Valoare de origine ; Cei ce pot modifica valoarea conţinutului să fie membrii cu rangul de moderator ; Iar obligaţia câmpului Warn să nu fie obligatorie la înscriere .


Ultima editare efectuata de catre TinQ in Mar Apr 26, 2011 7:46 am, editata de 1 ori
TinQ
TinQ
Membru Nou
Membru Nou

Mesaje Mesaje : 4
Credite Credite : 6
Reputatie : 0
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : Here 「~

Sus In jos

Sugestie pentru aparenţele profilului. Empty Re: Sugestie pentru aparenţele profilului.

Mesaj Scris de Aleku Mar Apr 26, 2011 7:43 am

Da, ai putea face ca numai noi adică cei din staff să putem modifica bara şi să pui cea cu 100% ca valoare de origine.
Aleku
Aleku
Gold Member
Gold Member

Mesaje Mesaje : 325
Credite Credite : 304
Reputatie : 0
Varsta Varsta : 29

http://edtutorials.forumz.ro/

Sus In jos

Sugestie pentru aparenţele profilului. Empty Re: Sugestie pentru aparenţele profilului.

Mesaj Scris de Vizitato Mier Mai 04, 2011 11:24 pm

Am sa il instintez eu personal de Administrator,iar in scurt timp se va rezolva aceasta problema.
Topic Inchis.

Multumesc pentru intelegere.
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Sugestie pentru aparenţele profilului. Empty Re: Sugestie pentru aparenţele profilului.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum