Bine ai venit pe DesignART !
-Forumul DesignART ofera servicii gratuite in domeniile Graphic Design si Coding !
-Pentru a beneficia de aceste servicii trebuie doar sa va INREGISTRATI si/sau sa va CONECTATI
-Innainte de a incepe sa postati,va sfatuim sa cititi REGULAMENTUL forumului !


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ai venit pe DesignART !
-Forumul DesignART ofera servicii gratuite in domeniile Graphic Design si Coding !
-Pentru a beneficia de aceste servicii trebuie doar sa va INREGISTRATI si/sau sa va CONECTATI
-Innainte de a incepe sa postati,va sfatuim sa cititi REGULAMENTUL forumului !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare?

4 participanți

In jos

Alegeti optiunile dorite!

Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare? Vote_lcap24%Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare? Vote_rcap 24% 
[ 8 ]
Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare? Vote_lcap15%Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare? Vote_rcap 15% 
[ 5 ]
Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare? Vote_lcap18%Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare? Vote_rcap 18% 
[ 6 ]
Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare? Vote_lcap26%Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare? Vote_rcap 26% 
[ 9 ]
Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare? Vote_lcap17%Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare? Vote_rcap 17% 
[ 6 ]
 
Total voturi : 34
 
 
Sondaj inchis

Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare? Empty Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare?

Mesaj Scris de BeHappy Lun Iun 20, 2011 4:07 am

Incercam sa va oferim servicii cat se poate de performante si comfortabile pentru voi, dragi utilizatori DesignArt. M-am gandit ca ar fi frumos sa va dam dreptul de a va exprima opinia in direct, pe forum pentru a va oferi serviciile de calitate mai inalta.

Scopul crearii acestui subiect este pentru imbunatatirea serviciilor DesignArt cu ideea de a crea un mic sondaj. Sondajul il vedeti mai sus, si desigur, oricine are dreptul la vot.

Sondajul este deschis timp de 30 de zile, si speram ca in acest timp membrii isi vor exprima parerea. Dupa expirarea sondajului vom numara voturile, adica staff-ul forumului, dupa care vom decide ce schimbari sa facem. Va asteptam cu voturile voastre, si nu in ultimul rand cu un reply cu motivul votarii.

Cu stima si respect,
Echipa DesignArt Smile
BeHappy
BeHappy
Gold Member
Gold Member

Mesaje Mesaje : 125
Credite Credite : 165
Reputatie : 0
Varsta Varsta : 30
Localizare Localizare : Mereni, Moldova

http://web-kings.talk-forums.com/

Sus In jos

Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare? Empty Re: Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare?

Mesaj Scris de Alex Lun Iun 20, 2011 4:10 am

Dupa mine ar trebui bagate toate !

Fa si o varianta : Toate variantele
Alex
Alex
Membru DesignART
Membru DesignART

Mesaje Mesaje : 16
Credite Credite : 30
Reputatie : 0
Varsta Varsta : 26

Sus In jos

Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare? Empty Re: Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare?

Mesaj Scris de Kidutz Lun Iun 20, 2011 4:22 am

Primele 4 variante le-am votat. Ultima nu e prea buna, (pentru mine) deoarece am forum de cs si nu stam sa vorbim cum trebuie tot timpul. Smile
Kidutz
Kidutz
Gold Member
Gold Member

Mesaje Mesaje : 111
Credite Credite : 137
Reputatie : 0
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Constanta

http://www.counterzone.forum.st

Sus In jos

Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare? Empty Re: Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare?

Mesaj Scris de BeHappy Lun Iun 20, 2011 4:38 am

Alex, daca doresti toate optiunile le bifezi pe toate aparte. Wink
BeHappy
BeHappy
Gold Member
Gold Member

Mesaje Mesaje : 125
Credite Credite : 165
Reputatie : 0
Varsta Varsta : 30
Localizare Localizare : Mereni, Moldova

http://web-kings.talk-forums.com/

Sus In jos

Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare? Empty Re: Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare?

Mesaj Scris de Ielex Dum Iun 26, 2011 12:32 am

Toate aceste aspecte vor fi puse in aplicare incepand cu ziua de azi=> Inchis.
Ielex
Ielex
Membru Onorific
Membru Onorific

Mesaje Mesaje : 80
Credite Credite : 100
Reputatie : 0
Varsta Varsta : 104
Localizare Localizare : Oradea

Sus In jos

Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare? Empty Re: Optiuni si reguli noi la sectiunea pentru analizare?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum